Pierwszaki zapraszają do Biblioteki 🙂

kwi 29, 2024Wycieczki0 komentarzy

Pierwszaki czytają i do biblioteki w maju zapraszają! 📖📖📖 A będą tam atrakcje, np.
11 maja biblioteka zaprasza dzieci z rodzicami na II Bieg z książką. (Stadion Miejski, godz. 9.30). Jeśli chcecie spędzić aktywnie czas, to jest to świetny pomysł ❤️, a z kolei 17 maja jest Klub Gier Planszowych od godz.15:00. (Bez zapisów, jeśli ktoś lubi, warto skorzystać) 🙂

Najnowsze aktualności

Hobby Horse

Hobby Horse

Wygląda na to, że pierwsze zajęcia z HOBBY HORSE możemy uznać za udane! Dzięki wspaniałym dziewczynom z czwartej klasy wiemy już bardzo dużo, m.in. jak trzymać wodze, która noga ma prowadzić w czasie galopu i jak poprawnie przeskakiwać przeszkody. Teraz pozostało nam...

U nas od rana ładnie pachnie…

U nas od rana ładnie pachnie…

Pierwszaki cztają i do biblioteki w maju zapraszają! A będą tam atrakcje, np. 11 maja biblioteka zaprasza dzieci z rodzicami na II Bieg z książką. (Stadion Miejski, godz. 9.30). Jeśli chcecie spędzić aktywnie czas, to jest to świetny pomysł , a z kolei 17 maja jest...

Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka

Co za piękny dzień! Klasa 8 zaproponowała, żeby zorganizować dzień bez plecaka , co nie znaczy, że bez książek. Nasze dzieciaki na szczęście poradziły sobie doskonale z tym wyzwaniem! Ich kreatywność nie ma granic.