Zajęcia z krawiectwa i druga odsłona Hobby Horse

maj 7, 2024Zajęcia dodatkowe0 komentarzy

Hobby horse to nie tylko rozwój sportowy, to również odkrywanie nowych pasji, np….krawiectwa! 😂 🐴🐴🐴  A nasza pani Jola doskonale dzieli się swoim talentem i pomaga nam uszyć wspaniałe koniki.

Najnowsze aktualności

Pierwszaki zapraszają do Biblioteki :)

Pierwszaki zapraszają do Biblioteki 🙂

Pierwszaki czytają i do biblioteki w maju zapraszają! A będą tam atrakcje, np. 11 maja biblioteka zaprasza dzieci z rodzicami na II Bieg z książką. (Stadion Miejski, godz. 9.30). Jeśli chcecie spędzić aktywnie czas, to jest to świetny pomysł , a z kolei 17 maja jest...

Hobby Horse

Hobby Horse

Wygląda na to, że pierwsze zajęcia z HOBBY HORSE możemy uznać za udane! Dzięki wspaniałym dziewczynom z czwartej klasy wiemy już bardzo dużo, m.in. jak trzymać wodze, która noga ma prowadzić w czasie galopu i jak poprawnie przeskakiwać przeszkody. Teraz pozostało nam...

U nas od rana ładnie pachnie…

U nas od rana ładnie pachnie…

Pierwszaki cztają i do biblioteki w maju zapraszają! A będą tam atrakcje, np. 11 maja biblioteka zaprasza dzieci z rodzicami na II Bieg z książką. (Stadion Miejski, godz. 9.30). Jeśli chcecie spędzić aktywnie czas, to jest to świetny pomysł , a z kolei 17 maja jest...

Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka

Co za piękny dzień! Klasa 8 zaproponowała, żeby zorganizować dzień bez plecaka , co nie znaczy, że bez książek. Nasze dzieciaki na szczęście poradziły sobie doskonale z tym wyzwaniem! Ich kreatywność nie ma granic.